Loading...

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK - ADMINISTRATIVA VE VÝROBĚ

Home / Práce / ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK - ADMINISTRATIVA VE VÝROBĚ

Úřad práce České republiky

Popis práce

Další informace:

Vhodné POUZE pro OZP (chráněný trh práce)
POŽADUJEME: SŠ vzdělání, znalost práce na PC, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, aktivní přístup k práci
VÝHODOU: znalost práce na obdobné pozici
NÁPLŇ PRÁCE: administrativní práce v kanceláři - vedení skladové evidence, zzpracování příjemek a výdejek, zpracování objednávek
NABÍZÍME: práce v malém příjemném kolektivu, zkrácený úvazek, možnost mzdového i profesního růstu, možnost nákupu firemních výrobků za zvýhodněnou cenu
FIREMNÍ BENEFITY|: příspěvek na penzijní připojištění, možnost vedení účtu zdarma, občerstvení na pracovišti, právní poradenství
ÚVAZEK: 4 - 6 hodin denně
MZDA: 18 500 Kč při plném úvazku + odměny + benefity (po zapracování možnost zvýšení základu až na 22 600 Kč při plném úvazku
Pracoviště: Nádražní ul., Sušice

Shrnutí

  • Publikováno: 02.01.2021
  • Pracovní vztah: Práce na zkrácený úvazek
  • Místo práce (okres):

0 Obdobných pozic