Loading...

Administrátor IT

Home / Práce / Administrátor IT

Úřad práce České republiky Hlavní pracovní poměr

Popis práce

Další informace:

Náplň práce:
  • správa, kontrola a monitorování serverové a síťové infrastruktury
  • * správa firemního HW
  • * řízení dodavatelů IT služeb (cloudových služeb, projekty)
  • * správa intranetových stránek
  • * integrace podnikových systémů (vlastních i třetích stran)
  • * návrh, optimalizace a automatizace firemních procesů
  • * zodpovědnost za datovou bezpečnost
  • * tvorba interních směrnic a pravidel v oblasti IT
  • * spolupráce na vytváření IT strategie
Požadavky:
  • SŠ / VŠ (obor IT nebo technický směr výhodou)
  • * znalost správy serverů a firemní sítě v prostředí (Windows, Cisco)
  • * zkušenost s virtuálními servery (VMware)
  • * schopnost analytického myšlení a analýzy uživatelských požadavků
  • * orientace v oblasti bezpečnosti dat
  • * pasivní znalost anglického jazyka v technické oblasti
Nabízíme:
  • přátelský a profesionální tým kolegů
  • * zázemí stabilní a perspektivní firmy
  • * 25 dní dovolené
  • * roční odměny
  • * dobrovolné teambuildongové akce
  • * benefiční programy, kafetérie

Shrnutí

  • Publikováno: 21.11.2020
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres):

0 Obdobných pozic