Loading...

*Ostraha objektu - Stránecká Zhoř - pro OZP

Home / Práce / *Ostraha objektu - Stránecká Zhoř - pro OZP

Úřad práce České republiky

Popis práce

Další informace:

Náplň práce :
- zajištění ochrany a ostrahy osob a majetku,
- dodržování bezpečnostních předpisů,
- zpracování administrativy související s výkonem pracovní pozice,
- vyhotovení denních pracovních reportů
- upřednostníme člověka s praxí na kamerovém systému.
Požadujeme :
- trestní bezúhonnost,
- certifikát strážného popř. zprostředkujeme vyřízení,
upřednostníme osobu, která má zkušenosti z kamerovým systémem
- zodpovědnost, spolehlivost a chuť pracovat.
Nabízíme :
- pracovní poměr na dobu určitou na půl roku nebo rok s možnosti prodloužení pracovního poměru
- zajímavou práci v příjemném kolektivu,
- zázemí stabilní společnosti,
- možnost platového i profesního růstu.
Pracovní pozice je vyhrazena pro osoby pobírající invalidní důchod, 12- ti hodinové turnusové
pracovní směny s možností méně směn v daném měsíci.
Pro informování pracovního místa prosím nechodit na pobočku, možnost oslovení telefonicky 8,00 - 15,00 hod. nebo emailem.

Shrnutí

  • Publikováno: 20.11.2020
  • Pracovní vztah: Práce na zkrácený úvazek
  • Místo práce (okres):

0 Obdobných pozic