Loading...

*Operátor/ka výrobní linky

Home / Práce / *Operátor/ka výrobní linky

Úřad práce České republiky

Popis práce

Další informace:

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
obsluha strojů a zařízení při výrobě potravin bez masa a konzervačních látek; kontrola výrobků a dokumentů spojených s přípravou výroby a výrobou; udržování pořádku ve výrobních prostorách

Požadavky:
manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, trestní rejstřík bez záznamu;

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, příspěvek na stravu formou stravenek, po zkušební době příspěvek na dopravu, možnost prodloužení pracovního poměru

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby paní Marcely Jurečkové nebo Lucie Justové:
- na výběrovém řízení dne 1.10.2020 v 09,00hod. na adrese místa výkonu práce

Adresa místa výkonu práce: Well Well Potraviny s.r.o. - pracoviště CT Park, Hranická č.p. 1713,
751 31 Lipník nad Bečvou

Shrnutí

  • Publikováno: 20.11.2020
  • Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr
  • Místo práce (okres):

0 Obdobných pozic