Loading...

Administrativní podpora Praha Uhřiněves - pouze OZP 20 hod.týden

Home / Práce / Administrativní podpora Praha Uhřiněves - pouze OZP 20 hod.týden

Úřad práce České republiky

Popis práce

Další informace:

POUZE PRO OZP!!!
Své CV zasílejte prosím : zaslat email, tel kontakt: Mgr.Ondřejka Stechr
Požadujeme:
Ochota učit se novým věcem
Odpovědnost za svěřené úkoly
Organizační schopnosti
Čistý trestní rejstřík
Český jazyk
Náplň práce: skenování, indexování a vytěžování dokumentů
Nabídka:
Tato pozice je vymezena pro tělesně postižené osoby v invalidním důchodu není vhodná pro OZP používající při pohybu kompenzační pomůcky.
Práce na 4 hodiny (20 hod./týden).
Pracovní smlouva na dobu určitou, s prodloužením v případě spokojenosti na dobu neurčitou.
Hodinová mzda od 110,- -120,-Kč/hod. Možné bonusové ohodnocení po zkušební době.
Benefity: bonusy, stravenky 85,- Kč/příspěvek na stravování . Benefitní poukázky

Shrnutí

  • Publikováno: 20.11.2020
  • Pracovní vztah: Práce na zkrácený úvazek
  • Místo práce (okres):

0 Obdobných pozic