Nový uchazeč

Administrativní pracovníci - fakturanti

TĚSMAT CZ s.r.o.

Místo práce (okres): Vsetín

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Termín nástupu: 19.10.2020

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI - FAKTURANTI
Hlavní pracovní náplň:
o příjem objednávek zákazníků v informačním systému, mailem, telefonicky nebo osobně
o evidence a vyřizování objednávek zákazníků v informačním systému, včetně kontroly náležitostí a správnosti zpracování
o vystavování prodejních dokladů v informačním systému, včetně kontroly náležitostí a správnosti
o četná komunikace se zákazníky - telefonicky nebo mailem, za účelem aktivního nabízení zboží nebo upřesnění již zaslané objednávky, řešení náhrad zboží a předpokládaných termínů dodání, řešení pohledávek a upomínek, zápočtů, reklamací, opravných daňových dokladů
o vedení pokladny, pokladní manipulace s hotovostí, vystavování pokladních dokladů a jejich evidence v informačním systému
o vedení jednoduchých evidencí, výkazů a seznamů v informačním systému nebo MS Office
o účast na inventarizacích, příležitostná výpomoc skladu a firemní prodejně
Doplňující informace:
o zodpovědná a samostatná práce, vstřícné chování vůči zákazníkům - zvládání stresové komunikace
o aktivní komunikace vně i uvnitř firmy
o praxe v práci na počítači a v informačních systémech podmínkou, zkušenost s obchodní agendou výhodou
o aktivní znalost angličtiny výhodou
o pracovní doba od 6:00 do 14:30 hod. (sudý týden) a od 8:30 do 17:00 hod. (lichý týden)
o bez zaslaného životopisu nebude reakce uchazeče vůbec posuzována
V případě neudělení souhlasu uchazeče se zpracováním osobních údajů nebude uchazeč zařazen do výběrového řízení - více informací na www.tesmat.cz/GDPR (společně se životopisem prosím zašlete i podepsanou kopii formuláře anebo alespoň zkopírujte text souhlasu do Vámi zaslaného e-mailu).
Nabízíme: 5 týdnů řádné dovolené, finanční bonusy a cílové odměny, kompenzace inflace, stravenky, školení.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na prace@tesmat.cz