Nový uchazeč

Analytik energetických projektů

Palivový kombinát Ústí, státní podnik

Místo práce (okres): Ústí nad Labem

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Termín nástupu: 01.11.2020

Místo výkonu práce: Hrbovická 2, Chlumec u Ústí nad Labem.
Náplň práce:
\" sledování energetických trhů a příslušné legislativy
\" vytváření analýz pro strategické rozhodování podniku
\" spolupráce při přípravě projektů zejména v elektroenergetické oblasti
\" příprava reportů a podkladů pro prezentace projektů

Požadujeme:
\" VŠ ekonomického nebo technického směru (výhodou obor elektroenergetiky)
\" preferovaná praxe v oboru energetiky (nikoliv povinná)
\" nároky na samostatnost, pečlivost a zodpovědnost při řešení projektů
\" aktivní přístup k práci a schopnost studovat a vzdělávat se stále v oboru
\" analytické a komunikativní schopnosti
\" pokročilá znalost práce MS Office
\" znalost AJ výhodou
Nabízíme:
\" mzdové ohodnocení odpovídající významu pozice
\" motivační složky mzdy závislé na osobním výkonu
\" prostor pro seberealizaci a možnost odborného růstu
\" příjemné pracovní prostředí
\" nadstandardní zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, free days, stravenky, Flexi pass card, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dětskou rekreaci a další
\" pracovní doba 37,5 h/týdně
\" firemní sportovní aktivity pro zaměstnance a rodinné příslušníky
\" možnost závodního stravování
\" pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
Kontakt:
na e-mail.