Nový uchazeč

administrativní pracovník/ce

ALVARAK GROUP a.s.

Místo práce (okres): Tábor

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Termín nástupu: 12.10.2020

Náplň práce: práce na PC (především v programu Excel) a výpomoc při organizaci objednávek.
Nabízíme: práci v příjemném prostředí mezinárodní firmy zabývající se dárkovým zbožím a produkty na pečení, která své výrobky vyváží do celého světa.
Práci na jednu směnu Po-Pá od 7:00 do 15:30 hodin - víkendy volné.
Obědy k dispozici zdarma - výběr z 5 jídel plus polévka.
Při dobře odvedené práci finanční odměna formou bonusů. Možnost zaškolení a kariérního růstu.
Požadujeme: vysokou úroveň práce v programu Excel a Word, spolehlivost a příjemné vystupování.
Kontakt: telefonicky, e-mailem.