Nový uchazeč

administrativní a spisový pracovník/ce

Výchovný ústav, středisko výchovné péče HELP, střední škola a školní jídelna, Střílky, Zámecká 107

Místo práce (okres): Kroměříž

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Termín nástupu: 02.11.2020

pracoviště Střílky
- Náplň práce: komplexní zajišťování spisové služby a předarchivní péče o dokumenty, zajištění skartačního řízení, zajištění chodu podatelny (datová schránka, poštovní zásilky atd.), vedení evidence autodopravy, zajišťování kancelářských potřeb a další administrativní práce
- Požadavky: SŠ vzdělání, zdravotní způsobilost, řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC, samostatnost, nekonfliktnost
- Pracovní doba: Po-Pá 6:30-15:00 hod (případně dle dohody), osobní příplatek, příspěvky z FKSP (stravování + další), 25 dnů dovolené
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem a souhlasem se zpracováním osobních údajů posílejte na e-mail: mrvova@vustrilky.cz