Nový uchazeč

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

SMS finance, a.s.

Místo práce (okres):

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Termín nástupu: 01.11.2020

Nástup ihned. Životopisy zasílejte na bronislav.mrkva@smsfinance.cz. Místo výkonu práce: Prostějov, Olomouc. Pružná PD. 8:00-16:30 hod.
Požadavky: Spolehlivost, samostatnost, profesionální přístup, organizační a komunikační schopnosti, flexibilita, min. SŠ/VŠ vzdělání, řidičské oprávnění sk. B.
Náplň práce: klientský servis v oblasti financí, práce v kanceláři i v terénu, příprava podkladů pro obchodní jednání, komunikace s finančními institucemi (pojišťovny, banky, investiční společnosti atd....)
Nabízíme: flexibilní pracovní dobu, nadstandardní finanční ohodnocení s možností růstu, pravidelné vzdělávání, zvýhodněný firemní tarif, příspěvek na telefon, notebook a automobil, tiskárnu, kancelář, zázemí silné marketingové společnosti.