Nový uchazeč

Aplikační inženýři - vývojové systémy dSPACE

HUMUSOFT, spol. s r.o.

Místo práce (okres): Praha

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Termín nástupu: 01.04.2020

Náplň práce:
\" odborná prezentace a technická podpora prodeje a prodej systémů pro řízení a simulace v reálném čase firmy dSPACE
\" návrhy konfigurací systému
\" semináře pro potenciální uživatele, příprava prezentací a demonstračních příkladů, účast na konferencích a výstavách, psaní, překlady a korektury odborných článků, ...
\" školení uživatelů systému dSPACE
\" technická podpora stávajících uživatelů systému dSPACE
\" konzultační činnost, práce na inženýrských projektech
\" podle potřeby a možností i základní aplikační/technická podpora dalších produktů prodávaných naší společností

Požadujeme:
\" vysokoškolské vzdělání technického směru - elektrotechnika
\" zkušenosti s návrhy elektronických systémů výhodou
\" aktivní znalost angličtiny, němčina výhodou
\" výborná znalost češtiny
\" samostatnost a chuť učit se nové věci
\" schopnost komunikace s uživateli
\" prezentační schopnosti
\" orientace v oblasti řízení a simulací a znalost systému MATLAB / Simulink je výhodou
\" řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:
\" práce v neformálním prostředí menšího kolektivu
\" práce v centru Prahy poblíž stanice metra Florenc
\" po zapracování výhodné platové podmínky
\" profesní růst
\" 5 týdnů dovolené + 2 dny navíc o Vánocích
\" zdravotní volno (Sick Days), studijní volno
\" částečně možnost práce z domova
\" příspěvek na stravování
\" příspěvek na jazykové kurzy
\" příspěvek na sportovní a kulturní aktivity
\" příspěvek na dovolenou

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s plánem rozšíření na dobu neurčitou po prvním roce.