Nový uchazeč

Administrativní pracovník - pracovník back office

WHITE PRO cz s.r.o.

Místo práce (okres): Ostrava

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek

Termín nástupu: 01.10.2020

Pracoviště: Bohumínská 410/135, Ostrava - Muglinov
1. kontakt e-mailem.

Pracovní náplň: příprava a realizace dokumentace, zpracování nabídek a objednávek, práce s CRM systémem - evidence databáze zákazníků, komunikace s dodavateli a odběrateli, evidence zboží

Požadujeme: min. vzdělání SŠ, znalost MS OFFICE na uživatelské úrovni, praktické administrativní zkušenosti, výborné organizační a komunikační dovednosti, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, čistý trestní rejstřík. Pracovní místo vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné.

Nabízíme: motivující platové ohodnocení, pracovní doba v pátek do 14:00 hod, mobilní tel.

Úvazek: 32,5 - 40 hod. týdně

Nástup ihned.