Na JobSystem je registrováno 71940 uchazečů a vystaveno 65842 nabídek práce
Přihlášení
pro uchazeče


Poslat nové hesloNový uchazeč


*Operátor ve výrobě - pracoviště kližírna

KÄSTLE CZ, a.s.*Operátor ve výrobě - pracoviště kližírna


Místo práce (okres): Žďár nad Sázavou

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Termín nástupu: 01.09.2020

Popis práce: ruční práce - kompletace jednotlivých dílů lyží lepením a zakládání do kazet lisů na středisku kližírna, čištění a běžná údržba zařízení. Práce je středně těžká - vhodná spíše pro muže (z důvodu zvedání břemen), ve třísměnné provozu. Uvedená mzda 27-29 tis. Kč je v hrubém vč. příplatků, po zapracování a zvýšení odbornosti může být i více. Smlouva na dobu určitou se při dobrých pracovních výsledcích mění na dobu neurčitou. Zájemcům umožňujeme po předchozí telefonické dohodě prohlídku firmy a konkrétního pracoviště.
20 dní dovolené + 7 dní placeného volna z kolektivní smlouvy, výhodné stravování - 20 Kč/1 oběd, využití sportovního a relaxačního zařízení v naší firmě - příspěvek 3 000,- Kč na čtvrtletí, příspěvek na penzijní připojištění a penzijní spoření a zvýhodněný firemní telefonní tarif.
První kontakt emailem nebo telefonicky v pracovní dny v době 8.30 - 13.00 hod.Doporučujeme: Tvorba webových stránek - Plastové bazény - www.wenku.cz - cestovní kancelář pro školy - eshop - www.praceunas.cz - Práce u nás
DK Recruitment-Práca a brigády - Dějepis, referáty z historie - Víno z Moravy - RECRUITER s.r.o. - personální agentura

Zásady ochrany soukromí