Nový uchazeč

Administrativní pracovník

SPACE COM spol. s r.o.

Místo práce (okres): Pelhřimov

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Termín nástupu: 01.10.2020

Požadujeme: S3 vzdělání s maturitou, příjemné asertivní vystupování, samostatné analytické a systémové uvažování, ochota učit se novým věcem, znalost MS Office na uživatelské úrovni podmínkou, znalost ekonomického programu POHODA výhodou, ŘP sk. B - aktivní řidič, elán, tvůrčí duch a nergie,týmová práce, komuinikace s úsměvem.
Náplň práce: telefonická komunikace s klienty, anylýza potřeb zákazníka, poskytování aktuálních informací, doporučování vhodných produktů, cenová kalkulace, uzavírání smluv, adminstrativa spojená s hovory a požadavky zákazníků, komunikace s dodavateli, objednávání zboží a řešení detailů dodávek.
Nabízíme: Zázemí stabilní a prospěrující firmy, moderně vybavené kancelářské prostory, přístup k nejmodernějším technologiím, firmení MT i NTB, přátelský kolektiv, smlouva na dobu neurčitou na HPP, příjemné pracovní prostředí, firemní akce a večírky, know-how a zkušenosti, které posunou CV na vyšší level, profesní a osobní růst, výkonnostní prémie. Pracovní doba Po - Pá 8:00 - 16:30.