Na JobSystem je registrováno 71951 uchazečů a vystaveno 67180 nabídek práce
Přihlášení
pro uchazeče


Poslat nové heslo



Nový uchazeč


*Pracovník / pracovnice předúpravy v lakovně

Wiegel CZ lakování s.r.o.



*Pracovník / pracovnice předúpravy v lakovně


Místo práce (okres): Žďár nad Sázavou

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Termín nástupu: 06.10.2020

Náplň práce:
- předúprava pozinkovaných dílců pomocí ručního a elektrického nářadí, ruční tryskání v tryskací kabině
- manipulace s ocelovými dílci - ruční nebo pomocí mostového jeřábu

Požadujeme:
- fyzická zdatnost, manuální zručnost, chuť do práce
- platný vazačský průkaz - výhodou
- platný jeřábnický průkaz s oprávněním sk. O - výhodou
První kontakt emailem - zaslání CV - výběrové řízení 1 x měsíčně







Doporučujeme: Tvorba webových stránek - Plastové bazény - www.wenku.cz - cestovní kancelář pro školy - eshop - www.praceunas.cz - Práce u nás
DK Recruitment-Práca a brigády - Dějepis, referáty z historie - Víno z Moravy - RECRUITER s.r.o. - personální agentura

Zásady ochrany soukromí