Nový uchazeč

Asistent - asistentka obchodu

PARTIS a.s.

Místo práce (okres): Trutnov

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Termín nástupu: 01.10.2020

ASISTENT - ASISTENTKA OBCHODU
Náplň práce:
Administrativní činnost spojená s chodem obchodního oddělení, zadávání objednávek do informačního systému, komunikace se zahraničními partnery, komunikace s celním úřadem, komunikace s dopravci, fakturace.
Požadujeme minimálně Sš vzdělání, komunikativní znalost AJ nutností, znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B, samostatnost, zodpovědnost, organizační schopnosti, loajalita.
Nabízíme zajímavé a perspektivní zaměstnaní na HPP, vstup na pracovní trh a získání nových zkušeností, prostor pro seberealizaci, mzdu 17800,-Kč + osobní ohodnocení.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Vhodné zejména pro absolventy.
Životopisy prosím zasílejte na e-mail: e.pospisilova@partis.cz