Nový uchazeč

Asistent tiskaře / tiskař

VELA CZECH, s.r.o.

Místo práce (okres): Ostrava

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Termín nástupu: 15.08.2020

Pracoviště: Svatoplukova 2771/1, Ostrava - Vítkovice
1. kontakt e-mailem.

Jsme česká reklamní společnost s působností po celé České republice a na Slovensku.
Dodáváme reklamní a dárkové předměty firmám i státním institucím již 30 let.

Náplň práce:
- manipulace s materiálem v tiskařském oddělení
- příprava zboží k aplikaci potiskových technologií
- po zapracování samostatná obsluha tiskařských strojů
- práce s tiskařským softwarem, PC

Požadujeme:
- SŠ ukončená maturitou
- výborný zdravotní stav
- technické myšlení, smysl pro detail
- uživatelská znalost MS Word, Excel
- základní znalost CorelDraw, Adobe Photoshop výhodou
- předchozí zkušenosti s tiskařskými stroji výhodou
- manuální zručnost a preciznost
- aktivní přístup k práci, samostatnost a zodpovědnost
- bezúhonnost

Nabízíme:
- práce na hlavní pracovní poměr
- nástupní mzda 17 500 - 22 000 Kč
- jednosměnný provoz (pracovní doba 7:30 - 16:00)
- dlouhodobá spolupráce
- jistota výplatního termínu
- zaškolení
- po 3 letech věrnostní program životního připojištění
- nástup 15.8.2020

www.vela.cz