Nový uchazeč

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI VE ZDRAVOTNICTVÍ

Komplexní domácí zdravotní péče Šebestová s. r. o.

Místo práce (okres): Frýdek-Místek

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Termín nástupu: 01.11.2020

A11 z:6/8/2020 a:11/9/2020
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou (zástup za RD) od listopadu 2020
Rozvrh pracovní doby:
- po-pá 7.00-15.30 hod.
Požadujeme:
- min. SŠ v oboru zdravotnický asistent nebo zdravotní sestra
- schopnost práce na PC
- samostatnost, spolehlivost
Náplň práce:
- komplexní zpracování zdravotnické dokumentace
- práce na PC
- práce na recepci
Zaměstnavatelské výhody:
- stravenky, 25 dní dovolené
Kontakt:
- telefonicky: 777 755 900
- e-mailem: d.sebestova@pomadfm.cz