*PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - Bystřice nad Pernštejnem a okolí

Diecézní charita Brno

Místo práce (okres): Žďár nad Sázavou

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Termín nástupu: 01.10.2020

Upřesňující informace:
(požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky,
náplň práce
apod.) Náplň práce:
- přímá práce s uživateli služby v jejich domácím prostředí
- vedení související dokumentace
Místo výkonu práce: Bystřice n. P. a okolí
Nástup: srpen/září, popř. dle domluvy
Nabízíme:
- pracovní smlouvu (zástup za pracovníka v pracovní neschopnosti),
- zajímavou a smysluplnou práci,
- další vzdělávání, supervizi,
- práci v příjemném kolektivu,
- zaměstnanecké benefity,
- zázemí stabilní organizace.
Požadujeme:
- odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb.
(kvalifikační kurz pracovníka v soc. službách je možné si doplnit),
- předpoklady pro práci s lidmi,
- spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, bezúhonnost,
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka,
- očkování proti žloutence typu B (možnost doočkování) a zdravotní průkaz,
- trestní bezúhonnost.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
na email: petra.jezova@zdar.charita.cz. Bližší informace: Petra Ježová, DiS., mob.: 777 155 374, email: petra.jezova@zdar.charita.cz