Nový uchazeč

*mistr výroby - obrobna

Kovo HB, s.r.o.

Místo práce (okres): Žďár nad Sázavou

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Termín nástupu: 01.09.2020

NÁPLŇ PRÁCE
Řízení a organizace práce na dílně
Realizace kusové výroby přesných obráběných dílů lisovacích nástrojů a nerezových svařenců
Odpovědnost za dodržování a vyhodnocování výrobního plánu (měsíční, týdenní, denní)
Příprava a koordinace zásobování materiálem a polotovary
Kontrola technologické kázně na svěřené dílně
Hodnocení a motivace pracovníků
Vedení záznamů o výrobě, strojích a kvalitě
Trvalé zlepšování, racionalizace
Pravidelná školení zaměstnanců
POŽADUJEME
Požadované vzdělání: SŠ/VŠ technického směru
Manažerské a organizační schopnosti
Schopnost analyzovat a řešit problém
Znalost práce na PC (Word, Excel,Helios)
Schopnost týmové spolupráce
Zvládání stresu
Znalost NJ výhodou
Praxe na pozici mistra minimálně 2 roky
NABÍZÍME
Zaměstnání ve stabilní společnosti
Bonusy/prémie
Mobilní telefon, notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
5 týdnů dovolené
Vzdělávací kurzy, školení závodní stravování, firemní akce
Příspěvek na stravování
Firemní společenské akce
Životopis zasílejte na adresu fajmonova@kovohb.cz, do předmětu prosím uveďte \"Výběrové řízení – Mistr výroby - obrobna\".
Vybraní uchazeči budou poté pozváni k ústnímu pohovoru po předchozí telefonické dohodě.
S osobními údaji uchazeče, poskytnutými společnosti na základě tohoto výběrového řízení, bude nakládáno v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, a v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tímto poskytnutím uchazeč zároveň dává svůj souhlas k tomu, aby společnost tyto osobní údaje zpracovávala výhradně k účelům, pro který byly poskytnuty, a pod dobu nezbytnou k dosažení tohoto účelu.