Nový uchazeč

Administrátor/ka e-shopu

GardenTechnik ŠOBORA s.r.o.

Místo práce (okres): Přerov

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Termín nástupu: 01.09.2020

Náplň práce:
správa e-shopu - zakládání a správa produktových karet, texty, články, tvorba a úprava obrázků; prezentace e-shopu na internetu - oborové servery, srovnávače cen; správa a spolupráce se specialisty na PPC kampaních; komunikace se zákazníky prostřednictvím sociálních sítí; příprava a kontrola kvality produktů před prodejem; balení a expedování zásilek; pultový prodej sortimentu a služeb s problematikou zahradní techniky

Požadujeme:
střední odborné vzdělání s maturitou; výborný psaný projev, rychlá práce na PC; znalost internetového prostředí a SEO výhodou; základní znalost grafických programů Corel, Adobe Photoshop, výhodou; samostatnost, tvůrčí přístup, smysl pro detail; řidičský průkaz skupina B výhodou; chuť učit se novým věcem

Nabízíme:
příspěvek na stravu, firemní bonusy na prodávaný sortiment, možnost profesního růstu, možnost výkonu práce i na zkrácený úvazek (min. 30hod./týdně)

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pana Drahoslava Šobory:
- telefonicky na čísle 581 604 962;
- osobně na adrese: GardenTechnik ŠOBORA s.r.o., Tř. 1. máje č.p. 2074, 753 01 Hranice 1