Na JobSystem je registrováno 71915 uchazečů a vystaveno 64297 nabídek práce
Přihlášení
pro uchazeče


Poslat nové hesloNový uchazeč


asistent/ka obchodního oddělení

SMERO, spol. s r.o.asistent/ka obchodního oddělení


Místo práce (okres): Hodonín

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Termín nástupu: 01.10.2020

Pracoviště: Velkomoravská 3910/83a, 695 01 Hodonín.
Jmenujeme se SMERO a jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami. Náš svět ale netvoří jen tužky, izolepy a kancelářský nábytek. Nejdůležitější jsou pro nás zákazníci a jejich příběhy, starosti a potřeby. Správným výběrem vybavení jim šetříme čas i peníze. Už od roku 1998.
Právě teď hledáme na pobočku v Hodoníně asistentku/asistenta obchodního oddělení .
Nástup je možný ihned. Práce je vhodná pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo omezením OZZ/OZP. Možnost i zkráceného úvazku.
Co budete dělat: telefonicky domlouvat termíny schůzek pro naše obchodní zástupce. Komunikovat se zákazníky a obchodníky. Přijímat a zpracovávat objednávky. Vyřizovat pohledávky a reklamace. Potřebnou administrativu s tím spojenou.
Co nabízíme za dobře odvedenou práci: SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci na plný úvazek.
Plat dostanete vždy včas. Stravenky. Samozřejmostí jsou i zaměstnanecké slevy na zboží. Děti u nás vybavíte do školy za pár korun.
Co čekáme: pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost. Komunikativnost se zaměřením na zákazníka.Tah na branku. Ovládání práce na PC + MS Office.
Životopis zašlete na e-mail prokesova.l@smero.cz. Lenka Prokešová.Doporučujeme: Tvorba webových stránek - Plastové bazény - www.wenku.cz - cestovní kancelář pro školy - eshop - www.praceunas.cz - Práce u nás
DK Recruitment-Práca a brigády - Dějepis, referáty z historie - Víno z Moravy - RECRUITER s.r.o. - personální agentura

Zásady ochrany soukromí