Na JobSystem je registrováno 71925 uchazečů a vystaveno 65839 nabídek práce
Přihlášení
pro uchazeče


Poslat nové hesloNový uchazeč


Admnistrativní pracovník/ce zákaznického oddělení

SMERO, spol. s r.o.Admnistrativní pracovník/ce zákaznického oddělení


Místo práce (okres): Hodonín

Pracovní vztah: Práce na zkrácený úvazek

Termín nástupu: 01.10.2020

Pracoviště: Velkomoravská 3910/83a, 695 01 Hodonín. Naše firma se rozrůstá a rozšiřujeme zákaznické oddělení. Pracovní místo je pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo omezením OZZ/OZP. Nástup je možný ihned.
Co budete dělat: přijímat objednávky na zboží od zákazníků a zadávat je do systému,
čeká vás každodenní telefonický kontakt se zákazníky, fakturaci a přípravu dokladů pro expedici objednávek, třídit a archivovat doklady. Evidovat a řešit reklamace, potřebnou administrativu s tím spojenou.
Co nabízíme za dobře odvedenou práci: SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci. Mzdu dostanete vždy včas. Při zkráceném 4 hodinovém úvazku je mzda 9 - 11 000,- hrubého. Stravenky. Samozřejmostí jsou i zaměstnanecké slevy na zboží. Děti u nás vybavíte do školy za pár korun.
Co čekáme: pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, ochotu učit se zbožíznalství, komunikativnost se zaměřením na zákazníka, tah na branku, uživatelskou znalost práce Word, Excel.
Životopis zašlete na e-mail prokesova.l@smero.cz Lenka Prokešová.Doporučujeme: Tvorba webových stránek - Plastové bazény - www.wenku.cz - cestovní kancelář pro školy - eshop - www.praceunas.cz - Práce u nás
DK Recruitment-Práca a brigády - Dějepis, referáty z historie - Víno z Moravy - RECRUITER s.r.o. - personální agentura

Zásady ochrany soukromí