Nový uchazeč

asistent/ka generálního ředitele

BARKMET, a.s.

Místo práce (okres): Litoměřice

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Termín nástupu: 08.10.2020

Společnost působící ve strojírenské výrobě hledá do svého kolektivu vhodného kandidáta na pozici Asistentka generálního ředitele.
NABÍZÍME: Práci ve velmi zajímavém prostředí, možnost firemního stravování. Zdarma společná doprava firemním vozem z Ústí nad Labem do místa výkonu práce. Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení.
POŽADUJEME: Příjemné vystupování, komunikativnost samostatnost, organizační schopnosti. Velmi dobrá znalost Aj slovem i písmem podmínkou, Nj výhodou. Znalost práce na PC, MS Office,Word, Excel, internet, e-mail, trestní bezúhonnost, praxe v daném oboru.
NÁPLŇ PRÁCE: Komunikace s klienty, vedení agendy klientů, celková administrativní podpora, úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti - zpracování podkladů pro jednotlivá firemní oddělení, práce s firemním softwarem pro vkládání dat, zabezpečení celého chodu sekretariátu, vedení pokladny v CZK i EUR. Zaměstnanecké výhody : podnikové stravování. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky domluvit osobní jednání.