Nový uchazeč

Asistent/ka jednatele

goNET s.r.o.

Místo práce (okres): Ostrava

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Termín nástupu: 01.11.2020

Pracoviště: Úprkova 1/25, Ostrava - Přívoz
Kontakt: emailem

Hledáš pestrou práci s možností osobního rozvoje? Rád/a pracuješ s lidmi? Jsi komunikativní, energický/á a spolehlivý/á osobnost s chutí do života? Chtěl/a by ses podílet na rozvoji perspektivní firmy? Máš již praxi jako asistent/ka či na podobné pozici kde si samostatně řešil/a množství svěřených úkolů? Pak hledáme právě tebe! Pošli nám svůj životopis s fotografií a nezapomeň na motivační dopis na e-mailovou adresu kulova@gonet.cz

Jsme prosperující ostravská společnost se super týmem, která:
- provozuje službu moderního sledování televize - Lepší.TV,
- provozuje vysoce navštěvované webové stránky tvprogram.cz a sms.cz,
- pronajímá 100 bytů v Ostravě,
- provozuje Vilu na Landeku s amfiteátrem
- sídlí v Ostravě, v moderní budově.

Hledáme schopného/schopnou a spolehlivého/spolehlivou asistentku/asistenta, která/ý bude pravou rukou jednatelům firmy a bude pomáhat s bezproblémovým chodem firmy.

Co od tebe požadujeme:
- optimistický a zodpovědný přístup, 120% spolehlivost, flexibilitu, samostatnost při plnění zadaných úkolů,
- příjemné a reprezentativní vystupování a vyjadřování,
- znalost práce v MS Office, práce na internetu,
- perfektní znalost českého jazyka,
- oajalitu a čestnost,
- řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič),
- odolnost vůči stresu.

Jaká bude tvoje pracovní náplň:
- zajištění nezbytných kroků k chodu kanceláře (např. reklamace, nákupy, dohled nad úklidem firmy atd.),
- komunikace s úřady,
- komunikace s nájemníky a veškerá činnost vztahující se k pronajímání bytů (tj. řešení nájemních smluv a včasných plateb, práce s programem Inkasnik atd.),
- plnění zadaných úkolů dle požadavků vedení,
- vyřizování pošty, telefonních hovorů,
- administrativní činnost,
- plnění úkolu mimo kancelář,
aj.

Co ti nabízíme:
možnost ovlivnit a zlepšit vývoj nejen samotné aplikace Lepší.TV, ale i ostatních procesů,
práci, která tě bude bavit,
osobní růst, rozšíření si obzorů a nalezení vnitřního potenciálu,
být součástí skvělého týmu,
firemní benefity jsou samozřejmostí.

Neboj se ozvat pro více informací. Možná právě zrovna Ty získáš obrovskou zkušenost a příležitost se stát členem našeho týmu.

Buď součástí něčeho velkého!

Benefity: dovolená, příjemný kolektiv, stravenky, firemní mobil, zdarma účet k Lepší.TV, k dispozici neomezené množství kávy a čajů, firemní akce a jiné benefity