Nový uchazeč

Administrativní pracovník/ce

ESPRIT Real, s.r.o.

Místo práce (okres): Olomouc

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Termín nástupu: 01.11.2020

Pracoviště: Vídeňská 676/7, Olomouc.
Náplň práce:
Práce spojená s pronájmem, realitní činností a správou vlastních nemovitostí. Komplexní zajištění chodu kanceláře a administrativy. Evidence účetních dokladů, komunikace s úřady, státní správou. Komunikace s hlavní účetní a účetní kanceláří. Dopisy, pošta, archivace. Komplexní asistence ředitele skupiny OH Capital, a.s. Příprava dokumentů pro vedoucí pracovníky v rámci společnosti ER a skupiny. Řízení týmu pracovníků – reality, pronájmy, správa budov.
Aktivní komunikace s dodavateli, s klienty, nájemníky, komunikace s vedoucími pracovníky v rámci skupiny, řešení všech úkonů spojených s provozem. Samostatné plnění úkolů, delegování úkolů na podřízené pracovníky.
Požadujeme:
- Úplná znalost a bezvadná práce na PC – Word, excel, internet
- Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
- Bezvadná znalost účetní osnovy a ekonomiky společnosti
- Znalosti oběhu dokumentů v kanceláři, pošta, dopisy, evidence
- Zkušenost a kladný přístup pracovat v kolektivu, pod tlakem, asertivní jednání
Benefity:
- Příplatek 1.000,- Kč/měsíčně na dopravu do zaměstnání, pokud je bydliště mimo Olomouc
- Firemní telefon s neomezeným tarifem, osobní počítač
- Po zapracování firemní vozidlo i pro soukromé použití
- Roční příplatek 2.500,-/rok na ošacení.
Kontakt je možný POUZE emailem.