Nový uchazeč

*Pracovník marketingového oddělení, web editor

EICHLER COMPANY s.r.o.

Místo práce (okres): Žďár nad Sázavou

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Termín nástupu: 01.10.2020

Popis pracovní pozice:
? Plnění a kontrola obsahu webové prezentace české i anglické verze e-shopu a webu.
? Tvorba webové prezentace, tvorba textů, zajištění překladů textů.
? Správa a rozvoj firemního webu, e-shopu.
? Vytváření textového obsahu reklamních sdělení, analýza funkčnosti.
? Emailové kampaně - jejich plán, vytváření šablon, rozesílání, vyhodnocení.
? Kampaně na sociálních sítích - příprava, realizace, vyhodnocení efektivnosti.
Očekáváme:
? Minimálně středoškolské vzdělání s technickým zaměřením.
? Znalost práce v MS Office, HTML.
? Znalost AJ - komunikativní slovem i písmem.
? Grafické a estetické cítění.
? Tvůrčí přístup, analytické a logické myšlení.
? Výhodou znalost e-commerce a přehled v aktuálních trendech.
? Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, aktivní přístup, komunikační a obchodní dovednosti.
Nabízíme:
? Profesionální zázemí a perspektivní práci v dynamické české společnosti.
? Motivující finanční ohodnocení, možnost bonusů, profesního vzdělávání a další firemní benefity.
? Zajímavou a tvůrčí práci.
? Osobní přístup a přátelská firemní kultura menší společnosti.
První kontakt emailem nebo telefonicky.