Nový uchazeč

*obsluha vstřikovacího lisu (plasty)

Hettich ČR k.s.

Místo práce (okres): Žďár nad Sázavou

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Termín nástupu: 23.09.2020

Pracovní náplň:
\" Obsluha stroje a zařízení dle provozních pokynů
\" Zodpovědnost za dodávky materiálu dle zakázky, příprava materiálu a výroba výrobků
\" Zodpovědnost za stav svěřeného pracoviště, stroje a dodržení standardů BOZP a 5S
\" Dodržování technologického postupu
\" Preventivní údržba provozního zařízení
\" Kontrola jakosti v průběhu zakázky
Požadavky:
\" Min. SOU
\" Schopnost pracovat v nepřetržitém provozu
\" Zkušenosti z výrobní společnosti výhodou
\" Pečlivost, přesnost, flexibilita
5 týdnů dovolené, roční finanční bonus, příspěvek na stravování, bezplatné jazykové vzdělávání, příspěvek na dopravu, sportovní a kulturní akce pro zaměstnance
Žádosti se strukturovaným životopisem zašlete prosím na uvedený email