Nový uchazeč

Administrativní pracovník

GENERED technics, s.r.o.

Místo práce (okres): Brno-venkov

Pracovní vztah: Práce na zkrácený úvazek

Termín nástupu: 01.10.2020

První kontakt: e-mailem

Náplň práce:
Komunikace se stávajícími klienty
Řízení zakázek
Evidence smluv a faktur
Evidence dokumentace majetku
Komunikace s?externí účetní, předávání informací a podkladů
Rozvoz a předávání prezentační techniky klientům
Přebírání prezentační techniky od klientů

Požadujeme:
Znalost práce s PC, systémem Windows, kancelářským balíkem MS Office
Řidičské oprávnění skupiny B
Spolehlivost
Pečlivost

Uchazeči o zaměstnání, kteří splňují jednu z těchto podmínek:
uchazeči o zaměstnání evidovaní na Úřadu práce ČR déle než 1 rok;
uchazeči o zaměstnání, kteří mají opakovaně problém s uplatněním na trhu práce, jejichž doba evidence na Úřadu práce ČR dosáhla v posledních 2 letech souborné délky minimálně 12 měsíců;
osoby, které opustily výkon trestu, a to do 12 měsíců od ukončení výkonu trestu a osoby vykonávající trest odnětí svobody formou domácího vězení;
osoby, které opustily zařízení pro výkon ústavní nebo ochranné výchovy, a to do 12 měsíců od opuštění zařízení;
osoby se zdravotním postižením podle § 67 zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů;
azylanti do 12 měsíců od získání azylu, kteří jsou současně uchazeči o zaměstnání evidovanými na Úřadu práce ČR