Nový uchazeč

Administrativní pracovník/ce - administrátor/ka eshopu

SNABYTEK COMPANY s.r.o.

Místo práce (okres):

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Termín nástupu: 01.11.2020

Místo výkonu práce: Ostrava
POKUD VÁS NABÍDKA OSLOVILA, POŠLETE NÁM PROSÍM SVŮJ ŽIVOTOPIS, na základě kterého Vás pozveme na osobní pohovor.
Životopisy zasílat na email: info@snabytek.com , předmět \"ŽIVOTOPIS ADMIN ESHOP\" Případné dotazy na tel.č.: 773 452 282, p. Miketa, DO STAŽENÍ INZERÁTU JE INZERÁT PLATNÝ!

Hledáme administrátory pro naše nově budovaný eshop.
Pracoval jste v e-commerce a máte zkušenosti z tohoto odvětví? Chcete se podílet na rozvoji nového projektu od základu? Máte rádi výzvy? Tak toto je ta správná výzva! Neváhejte a pošlete nám vaše CV. Hledáme nové kolegy do týmu, kteří vybudují nové technické řešení.

Náplň práce:
Stanete se součástí kolektivu. Vaši zákazníci budou nejen návštěvníci eshopu, ale budou jimi i vaši kolegové, kteří budou chtít po vás úkoly a práci. Příprava, kontrola... Vaše vizitkou budou spokojení kolegové, ale také zákazníci, kteří vám dají referenci jak byli spokojeni. Budete se starat o vzhled eshopu, budete aranžovat a sem tam i vystavovat zboží. Budete přijímat a vydávat zboží, objednávky. Budete vystavovat doklady, pracovat s pokladnou. Budete se vzdělávat a získáte nové bohaté zkušenosti, které očekáváme, že budete předávat našim zákazníkům, kolegům, aby jsme docílili maximální spokojenosti.

Co nabízíme:
Zázemí velké společnosti, která se neustále rozvíjí a rozšiřuje. Budeme se podílet na vašem osobním rozvoji a získání nových vědomostí a zkušeností. Vaši novou práci se budeme snažit udělat zábavnou, atraktivní a zároveň se budeme snažit, aby Váš plat byl k vaší spokojenosti. Nabízíme osobní ohodnocení a motivaci. Nabízíme práci v nově připravovaném PROJEKTU, který nabídne mnoho nových funkcí. A jak je o nás známo - BUDE TO VELKÉ.

Požadujeme:
- vlastní organizace práce
- plánování a provádění marketingových strategií on-line
- vývoj, implementace, realizace a řízení strategie obchodování v našem internetovém obchodě,
- zákaznický servis ( identifikace potřeb, ověřování stížnosti, analýza příčiny rezignace ze služby, atd.).
- řízení expozice v našem internetovém obchodě (cena, popis, fotografie)
- dohled nad cenovou politikou v internetovém obchodě (ceny, obchodní podmínky)
- analýza efektivity provedených marketingových aktivita a prodeje
- navrhovaná nová řešení, která zlepšují účinnost a kvalitu prodeje v našem internetovém obchodě
- zodpovědnost za plnění stanovených plánů,
- samostatná realizace obchodních případů
- práce s kompletním balíkem OFFICE.
- práce v online světě...