Nový uchazeč

Administrace veřejných zakázek

VYSSPA Sports Technology s.r.o.

Místo práce (okres): Plzeň

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Termín nástupu: 15.10.2020

Jsme specialisté v oboru sportovního stavitelství, rozumíme velmi dobře všemu co děláme. Jsme dobře organizovaní a umíme si vybrat ty správné projekty, stavíme na lidech co něco umí a chtějí dokázat. Silné zázemí a naše zkušenosti z nás dělají špičku v oboru. Pokud máte zájem realizovat zajímavé projekty, přidejte se k nám.

Prosíme CV zaslat předem.

Vaše náplň práce:
- administrativní zpracování dokumentace pro účast ve veřejných zakázkách dle Zákona č. 134/2016 Sb. o veřejných zakázkách
- revize zadávacích podmínek a kritérií hodnocení, protokolů, rozhodnutí a obdobných dokumentů souvisejících se zadávacími řízeními
- procházení zadávacích dokumentací
- kompletní odpovědnost za podávání nabídek do veřejných zakázek
- administrace VŘ v interním systému
Nabízíme: - práci a zázemí ve stabilní společnosti, dobrá dostupnost administrativní budovy
-zaškolení a odpovídající podporu pro výkon práce
-příležitost k seberealizaci, možnost osobního rozvoje
-5týdnů dovolené, 3dny sick day
-stravenky, mobilní telefon, firemní akce, příspěvek na pojištění, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti
-pracoviště v moderním sídle společnosti v oddělených kancelářích (nikoliv open-space)
- motivující mzdové ohodnocení + roční prémie vycházející z výkonu zaměstnance
Požadujeme: \" základní právní znalosti z oblasti veřejných zakázek
\" znalost portálů pro zadávání veřejných zakázek výhodou (NEN, Tender arena,…)
\" samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové práce, odolnost vůči stresu
\" znalost problematiky veřejných zakázek dle zákona
\" praxe na obdobné pozici je podmínkou