Nový uchazeč

Administrativní pracovnice / Asistentka vedení společnosti

4MEX s.r.o.

Místo práce (okres): Ústí nad Labem

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Termín nástupu: 01.11.2020

Místo výkonu práce: Plynárenská 225/11, Ústí nad Labem-Všebořice.
Náplň práce:
\" Kompletní vedení administrativy.
\" Péči o zasedací místnost a hosty
\" Uspořádání interních či externích jednání
\" Administrativa, příprava dokumentů a správa dat
\" Evidenci a správě smluv.
\" Účastnit se porad a jednání a vytvoření zápisů z jednání, porad
Požadujeme:
\" Komunikaci s kolegy, tak s externími partnery.
\" Flexibilnost, pečlivost, zodpovědnost, pracovitost v týmu i samostatně
\" Znalost práce s MS Office, znalost prostředí Helios výhodou.
\" Chuť pracovat a naučit se něco nového
Nabízíme:
\" Důkladné zaškolení a přátelský kolektiv.
\" Pěkné pracovní prostředí.
\" Seberealizaci a možnost kariérního růstu.
\" Nadstandardní finanční ohodnocení.
\" Po zkušební době částečně flexibilní pracovní dobu.
\" Občerstvení a obědy na pracovišti.
\" Smlouvu na dobu určitou (později možnost doby neurčité), práci na HPP.
Benefity:
\" Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní
doby, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, individuální rozvržení
pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, možnost delšího neplaceného volna.
Kontakt:
zaslat životopis s fotografií na email: info@4mex.cz, my se ozveme a pozveme na pohovor.