Nový uchazeč

Anotátor

České vysoké učení technické v Praze

Anotátor

Místo práce (okres): Ústí nad Labem

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.11.2020

Místo výkonu práce:Mírové náměstí č.p. 107/31, Ústí nad Labem.
Náplň práce:
Anotátor zpracovává videa ze silničního provozu, dle zadaných pravidel dodavatele.
Vyžadujeme:
znalost českého jazyka a základní znalost anglického jazyka (práce ve specializovaném SW - popisky a návody v angličtině) a ovládání PC. Nezbytná je pečlivost, vysoká míra koncentrace, odolnost vůči stresu a schopnost přizpůsobit se velmi dynamickému pracovnímu prostředí. Zaškolíme Vás hned na přijímacím pohovoru a pod vedením zkušeného mentora Vás zasvětíme do světa vývoje autonomních vozidel. Morální a pracovní vlastnosti mají u nás přednost před zkušenostmi a vzděláním.
Nabízíme:
30 dnů dovolené, stravenky v hodnotě 90 Kč, finanční bonusy za dobré výkony, pružná pracovní doba, káva a barelová voda na pracovišti
Kontakt:
telefonicky č. tel: 773278946