Nový uchazeč

AKTIVIZAČNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE

Charita Frýdek - Místek

Místo práce (okres): Frýdek-Místek

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Termín nástupu: 01.12.2020

A11 z:9/10/2020
Náplň práce:
- vyhledávat, organizovat a provádět volnočasové aktivity zaměřené na rozvíjení osobnosti, zájmů a znalostí
- prohlubovat tvořivé schopnosti formou výtvarných a hudebních aktivit
- pořádat společenské hry a soutěže
- prezentovat výrobků uživatelů
- organizovat poznávací výlety, zájezdy, sportovní a kulturní akce
- provádět nácvik hrubé a jemné motoriky, nácvik chůze
- mobilizace klienta na lůžku
- zajišťovat výzdobu vnitřních prostor domova
Požadujeme:
- odbornou způsobilost pro výkon povolání dle zák. 108/2006 Sb.
- předložení výpisu z RT
- komunikační schopnosti
- empatii
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- ochotu vzdělávat se
- klidné, nekonfliktní vystupování.
Nabízíme:
- finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek, 21 tis. - 22 tis.
- ucelený systém zaměstnaneckých benefitů /pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění/
- příjemné pracovní prostředí
- pracovní smlouvu na rok s možností prodloužení
- nástup prosinec 2020.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 5. 11. 2020 elektronicky na e-mail vlastimil.petr@charitafm.cz. Výběrové řízení je průběžné a dvoukolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání uchazeči souhlasí se zpracováním svých údajů pro účely výběrového řízení.