Fyzioterapeut / fyzioterapeutka - vhodné i pro absolventy - Praha 9

Poliklinika Prosek a.s.

Zdravotnické zařízení Poliklinika Prosek je největší zdravotnické zařízení na Praze 9 a jedno z největších v hlavním městě Praze, kde je poskytována ambulantní zdravotní péče ve všech základních a specializovaných lékařských oborech. Současně zabezpečuje i provoz lůžkového oddělení následné péče a provoz lékárenského zařízení.
Zdravotní péče je poskytována jak provozovatelem zdravotnického zařízení Poliklinikou Prosek a.s., tak i dalšími soukromými nestátními zdravotnickými zařízeními, a to občanům a návštěvníkům Prahy 9 a přilehlých spádových obvodů včetně okresu Praha - východ.

Místo práce (okres): Praha, Praha-východ, Praha-západ

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
Poskytování fyzioterapeutické činnosti v ambulanci odd. rehabilitace.

Požadujeme:
• vzdělání v oboru fyzioterapeut (rehabilitační prac.), dle zákona č. 96/2004 Sb. – NUTNÉ
• praxe v oboru vítána, možno i absolvent
• čistý trestní rejstřík

Nabízíme:
• práci na HPP
• odpovídající finanční ohodnocení, podpora vzdělávání
• pracoviště v blízkosti metra
• benefity: např. příspěvek na stravování, dovolenou, kulturu, penzijní připojištění, očkování, masáže, 5 týdnů dovolené, 3 dny Sick days (zdravotní volno)
• možnost zajištění ubytování

Termín nástupu: Dle dohody

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Poliklinika Prosek a.s.

Více informací o poliklinice naleznete na www.poliklinikaprosek.cz.

Místo práce: Praha 9

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: tumova.j@poliklinikaprosek.cz nebo na personální odd. - prchalova.o@poliklinikaprosek.cz.

Kontakt: PhDr. Tůmová J., ved. fyzioterapeut, tel.: 266 010 196. Informace případně podá Prchalová O., personální odd., tel. 266 010 106.

Platnost inzerátu končí 16. 10. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.