Nový uchazeč

Fakturanti

ProSpánek SE

Fakturanti

Místo práce (okres): Karviná

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 06.09.2019

Náplň práce:
-Spolupráci s kolegy napříč odděleními (účetní, sklady, logistika, obchod aj.)
-Komunikace s kolegy na našich prodejnách a se zákazníky
-Řešení různorodých administrativních úkolů a fakturace objednávek
-Řízení svěřených prodejen z pohledu Back Office, vzhled prodejen (dle podkladů) aj.
-Zpracování objednávek z PL prodejen

Co nabízíme:
-Zajímavou práci ve významné a úspěšné společnosti
-Dobrý tým a úzkou spolupráci - v ProSpánku/DlaSpania si zakládáme na přímé a otevřené komunikaci
-Možnost rozvoje osobnostního i pracovního
-Finanční ohodnocení odpovídající Tvým zkušenostem s perspektivou dalšího růstu
-Vzdělávací kurzy a školení
-Po zkušební době možnost Home Office
-3 sick days
-Elektronické stravenky
-Firemní teambuildingové akce
-Velmi výhodný nákup našeho zboží aj.

Co požadujeme:
-Úplné středoškolské vzdělání s maturitou
-Dobrou znalost práce s PC a MS Office
-Schopnost a ochotu učit se
-Samostatnost a pečlivost
-Zodpovědnost
-Schopnost pracovat samostatně i v týmu
-Znalost českého a polské jazyka - český/polský jazyk je Tvůj mateřský a druhému umíš porozumět (případně máš ochotu se ho rychle naučit na komunikativní úroveň); anglický jazyk výhodou
-Řidičský průkaz skupiny B
-Praxe ve vedení týmu fakturace či jiného obdobného oddělení velkou výhodou.