Nový uchazeč

POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA

ARAMARK, s.r.o.

Místo práce (okres): Liberec

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 04.10.2019

Místo výkonu práce: Restaurace Fehrer, Newtonova 479, Průmyslová zóna - JIH, Liberec
Pro naši firemní restauraci přijmeme zaměstnance na pozici pomocného kuchaře/ky.
Náplň práce: spolupráce při vaření hotových jídel a minutek, a jejich následný výdej.
Požadujeme: praxe v oboru výhodou, schopnost být součástí týmu, pozice je možná i pro letošní absolventy.
Nabízíme: HPP, firemní stravování, slevy na partnerské produkty, v případě zájmu možnost kuchařských kurzů.
K hrubé měsíční mzdě náleží nenároková složka mzdy ve výši 0-20 % osobního ohodnocení.
Benefity: firemní stravování, odměny za doporučení nového zaměstnance, slevy na partnerské produkty, školení
Hlásit se emailem nebo telefonicky.