Nový uchazeč

Ostatní pracovníci v dopravě a přepravě

ALIMPEX FOOD a.s.

Místo práce (okres): Praha

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 04.07.2019

Firma ALIMPEX FOOD a.s., hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: REFERENT/KA DOPRAVY

Pracovní náplň:
Administrativní podpora operačního systému Plantour
- Zadávání nových odběratelů, řidičů a vozidel
- Opravy zadaných dat dle požadavků
- Plánování tras rozvozů zboží
Evidence cestovních náhrad řidičů
Kontrola stazky řidičů
Zpracování podkladů pro fakturaci

Pracovní doba:
Pondělí - Pátek (dvousměnný provoz)

Požadujeme:
Organizační a komunikační schopnosti
Samostatnost a zodpovědný přístup k práci
Dobrou uživatelskou znalost MS Excel, MS Word

Nabízíme:
Práci na plný pracovní úvazek a na dobu neurčitou
Nástup IHNED
Zaškolení
Zaměstnanecké benefity

V případě zájmu o nabízenou pozici, zašlete nám svůj životopis na e-mail: holcman@alimpex.cz

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, dovolená navíc, příspěvek na životní pojištění, aj.