Nový uchazeč

ošetřovatel hospodářských zvířat - nahaněč, dojič

ALIMEX NEZVĚSTICE a.s.

Místo práce (okres):

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 08.07.2019

pracoviště Žákava a Číčov, kontakt po-pá 7:00 - 15:30 na tel. 725 209 485 nebo email martin.tomec@alimex-as.cz
Pracovní náplň: dohled nad dodržováním technologických postupů ve VKK - ustájeno 500 Pracovní náplň:
nahánění krav na dojení, vlastní dojení a úklid dojírny, přihrnování krmení, hlídání porodů
Požadujeme:
vzdělání nerozhoduje, časová flexibilita, kladný přístup ke zvířatům, praxe vítána, ale není podmínkou, ochotu pracovat ve třísměnném provozu
Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou perspektivou zaměstnání, hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, dovolenou 5 týdnů, příspěvek na penzijní připojištění, poskytnutí stravenek, zaškolení na pracovišti.