Nový uchazeč

KONSTRUKTÉR -KA PRŮMYSLOVÝCH ARMATUR

KE-ARM, s.r.o.

Místo práce (okres): Opava

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.11.2019

Kontakt: Rataj Aleš, strukturovaný životopis v českém jazyce pošlete na e-mail: kariera@kearm.cz
Požadujeme: VŠ strojní, 3 let praxe se zaměřením na konstrukci, znalost práce v CAD 2D/3D (konstrukce, analýzy, výpočty - SolidWorks výhodou), tvůrčí technické myšlení, orientace ve výkresové dokumentaci, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup, znalost anglického nebo ruského jazyka, řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme:
mzda od 35 000 Kč podle zkušeností + osobní ohodnocení, pružná pracovní doba, stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní připojištění, příspěvek na jazykový kurz...
Pracovní doba 7,5 hod denně, pružná 7:00 - 17:00 hod. Nástup ihned.
Pracovní náplň: konstrukce potrubních průmyslových armatur.