Na JobSystem je registrováno 71834 uchazečů a vystaveno 3207 nabídek práce
Přihlášení
pro uchazeče


Poslat nové heslo



Nový uchazeč


Noční úklid

ESSAT CZ, s.r.o.



Noční úklid


Místo práce (okres): Trutnov

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 08.07.2019

Náplň práce: strojní i ruční úklid výrobních prostor a kanceláří.
Úvazek 6,5 hodiny (pouze noční směna).
Pracovní doba: 22.45 - 05.15 hod.
Požadujeme: pečlivost, dlouhodobou spolupráci a zodpovědnost.
Vhodné pro OZP (těm nabízíme smlouvu na dobu neurčitou a náborový příspěvek až 12 000 Kč).
Mzda: 94 Kč/hod. + 10% příplatek za práci v noci.
Místo výkonu práce: Trutnov







Doporučujeme: Tvorba webových stránek - Plastové bazény - www.wenku.cz - cestovní kancelář pro školy - eshop - www.praceunas.cz - Práce u nás
DK Recruitment-Práca a brigády - Dějepis, referáty z historie - Víno z Moravy - RECRUITER s.r.o. - personální agentura

Zásady ochrany soukromí