Na JobSystem je registrováno 71840 uchazečů a vystaveno 3191 nabídek práce
Přihlášení
pro uchazeče


Poslat nové hesloNový uchazeč


operátor/ka výroby - obsluha strojů a zařízení

Kiswire Cord Czech s.r.o.operátor/ka výroby - obsluha strojů a zařízení


Místo práce (okres): Louny

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.10.2019

místo výkonu práce: průmyslová zóna Triangle
Společnost zabývající se výrobou ocelových drátů a kordových vláken do pneumatik pro automobilový průmysl hledá pro svůj závod v Bítozevsi - průmyslová zóna Triangle Žatec pracovníka na pozici obsluhy strojů na výrobu patního lanka. Jedná se o práci mechanika, seřizovače strojů, provádění základní údržby, zajištění plynulé výroby. Práce v nepřetržitém provozu ( 12-ti hodinové směny). Nabízíme pracovní poměr na dobu neurčitou, nejedná se o agenturní zaměstnání.
Požadujeme: průkaz VZV, jeřábníka a vazače - školení JE ZAJIŠTĚNO po nástupu do zaměstnání přímo na pracovišti. Výhodou, nikoli podmínkou, je absolvování SOU v oboru mechanik, vhodná také předchozí praxe ve výrobním závodě.
Platební podmínky - ve zkušební době 3 měsíců 22 000 Kč, po uplynutí zkušební doby 25 300 Kč, roční bonus: 5% z celkové roční mzdy + další benefity.
Zájemci zasílejte životopisy na e-mail: simona.petraskova@kiswire.com

roční bonus: 5% z celkové roční mzdy, stravenky 150 Kč/směna, 5 dní dovolené navíc, příspěvek na dojíždění, odměna za doporučení, docházkový bonusDoporučujeme: Tvorba webových stránek - Plastové bazény - www.wenku.cz - cestovní kancelář pro školy - eshop - www.praceunas.cz - Práce u nás
DK Recruitment-Práca a brigády - Dějepis, referáty z historie - Víno z Moravy - RECRUITER s.r.o. - personální agentura

Zásady ochrany soukromí