Nový uchazeč

obsluha svařovacího robota

L I N E T spol. s r.o.

Místo práce (okres): Kladno

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 02.06.2019

Náplň práce:
- obsluha svařovacích robotů, zakládání přípravků
základní ošetření a údržba svařovacích robotů
konečná úprava svárů

Očekáváme:
vzdělání (vyučení) ve strojírenském nebo jiném technickém oboru
svářečský průkaz ZK 135 W01 (Z - M1) základní kurz - VÝHODOU
praxe vítána
schopnost spolupráce
pracovní nadšení a loajalita
zdravotní způsobilost (práce ve směnném provozu)

Nabízíme:
Zázemí úspěšné, rozvíjející se společnosti
možnost profesního růstu
motivující platové ohodnocení
závodní stravování
zaměstnanecké výhody (penzijní připojištění, rekreace, zvýhodněné volání, firemní školka ...)
příjemné pracovní prostředí