Nový uchazeč

Asistentka / recepční - Úvaly u Prahy

1. Dejvická spol. s r.o.

Společnost 1. Dejvická spol. s r.o. byla založena v roce 2007 a specializuje se na výrobu reklamy. Reklamu vyrábíme pro více jak 1200 firem z České a Slovenské republiky.

Místo práce (okres): Praha, Praha-východ

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• administrativní a organizační práce
• koordinace objednávek, zadávání objednávek do interního systému
• vyřizování telefonických hovorů a emailové komunikace
• přijímání návštěv

Požadujeme:
• středoškolské vzdělání s maturitou
• praxe výhodou
• pečlivost, schopnost pracovat samostatně
• ochotu učit se novým věcem
• reprezentativní vystupování
• uživatelskou znalost MS Office, dobrou orientaci na internetu, znalost práce s PC

Nabízíme:
• práci na hlavní pracovní poměr
• nástupní mzda 28 000 Kč
• čtvrtletní odměny
• pracovní dobu pondělí - pátek od 7 do 15 hod.
• práci v mladém a přátelském kolektivu
• zázemí stabilní společnosti

Termín nástupu: Ihned

Profil společnosti:
Společnost 1. Dejvická spol. s r.o. byla založena v roce 2007 a specializuje se na výrobu reklamy.
Reklamu vyrábíme pro více jak 5000 firem z České a Slovenské republiky.

Místo práce: Úvaly u Prahy - okres Praha-východ, z Masarykova nádraží 25 min. vlakem

Nástup: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Platnost inzerátu končí 2. 10. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.