Nový uchazeč

Servisní technik / technička v laboratoři - Brno

Místo práce (okres): Brno

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• odpovědnost za technický stav zařízení a přístrojů v laboratoři (servisní zásahy, opravy, průběžné a preventivní kontroly)
• provádění nastavení a zkoušek měřících zařízení
• statistické vyhodnocení prováděných zkoušek
• příprava provozních roztoků, interního referenčního materiálu
• vedení předepsané dokumentace (opravy, kalibrace měřících zařízení)
• evidence náhradních dílů, přehled o technickém vybavení laboratoře
• obsluha laboratorních přístrojů a technického zařízení + laboratorní obsluha

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
• dobrá znalost práce s programy MS Office
• znalost AJ, technická znalost výhodou
• pečlivost a schopnost se rychle vzdělávat
• dobrá technická představivost
• manuální zručnost
• flexibilitu, samostatný a odpovědný přístup
• řidičské oprávnění sk. B
Výhodou bude, pokud budete mít:
• zkušenost z prostředí technických nebo chemických laboratoří
• základní orientace v problematice metrologie
• znalost vyhlášky 50/1978Sb. § 5., 6.

Nabízíme:
• jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, po roce možná doba neurčitá - práce na plný pracovní úvazek - 37,5 hod. týdně
• mzdově ohodnocení: 24.500 - 31.000,- Kč dle znalostí, zkušeností a pracovního nasazení
• odpovídající mzdové ohodnocení, po tříměsíční zkušební době osobní ohodnocení
• firemní benefity - stravenky, 5 týdnů dovolené, mimořádné odměny, možnost čerpání výhod ze sociálního fondu, podpora vzdělávání a odborného růstu, životní pojištění
• příjemnou atmosféru ve firmě

Termín nástupu: Ihned

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Českomoravská společnost chovatelů, a.s. - Laboratoř pro rozbor mléka, pracoviště Brno, Popelova 53, 620 00 Brno.

Místo práce: Brno, Popelova 53

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: svehlova@cmsch.cz nebo kontaktujte pí Švehlovou, mobil: 602 587 788.

Platnost inzerátu končí 30. 9. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.