Elektromontér, montér, technický / řemeslný pracovník - montáže po celé ČR

ASE, s.r.o.

Společnost se zabývá výstavbou rozvoden po celé ČR a výrobou rozvaděčů v Praze. Na trhu s energetikou působí od roku 1993.

Místo práce (okres): Benešov, Beroun, Blansko, Břeclav, Brno, Brno-venkov, Bruntál, Česká Lípa, České Budějovice, Český Krumlov, Cheb, Chomutov, Chrudim, Děčín, Domažlice, Frýdek-Místek, Havlíčkův Brod, Hodonín, Hradec Králové, Jablonec nad Nisou, Jeseník, Jičín, Jihlava, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Klatovy, Kolín, Kroměříž, Kutná Hora, Liberec, Litoměřice, Louny, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Náchod, Nový Jičín, Nymburk, Olomouc, Opava, Ostrava, Pardubice, Pelhřimov, Písek, Plzeň, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Prachatice, Praha, Praha-východ, Praha-západ, Přerov, Příbram, Prostějov, Rakovník, Rokycany, Rychnov nad Kněžnou, Semily, Sokolov, Strakonice, Šumperk, Svitavy, Tábor, Tachov, Teplice, Třebíč, Trutnov, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Ústí nad Orlicí, Vsetín, Vyškov, Žďár nad Sázavou, Zlín, Znojmo

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
Montážní činnost při výstavbě a údržbě rozvoden i elektráren, včetně zkoušek, revizí a uvádění souvisejících systémů do provozu.

Požadujeme:
• vzdělání technického nebo řemeslného směru – elektrovzdělání výhodou
• ŘP skupiny B
• dobrý zdravotní stav

Nabízíme:
• dobrý kolektiv, práci ve stabilní a dále se rozvíjející společnosti
• zaškolení uchazečů bez odborných znalostí – možnost rekvalifikace
• práci na hlavní pracovní poměr, po zapracování na dobu neurčitou
• 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní pojištění
• možnost podílu na hospodářském výsledku firmy – 13 plat
• možnosti dalšího osobního rozvoje – vzdělání, kurzy, školení, zvyšování kvalifikace
• možnosti profesního růstu na vedoucí pozice (vedoucí montér, zkušební – revizní technik…)
• odpovídající platové ohodnocení dle praxe a zkušeností – nástup bez praxe 25.500,- + diety, s praxí dle dohody
• proplácení diet, přesčasů, mzda včas na účtu

Termín nástupu: Dle dohody

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost ASE, s.r.o., zabývající se výstavbou rozvoden po celé ČR a výrobou rozvaděčů v Praze. Na trhu s energetikou působí od roku 1993.

Více informací o společnosti naleznete na www.ase.cz.

Místo práce: montáže po celé ČR

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 27. 9. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.