Nový uchazeč

Pokrývači *

H & B delta, s.r.o.

Pokrývači *

Místo práce (okres): Vsetín

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Práce na zkrácený úvazek, Práce na dobu určitou, Brigáda/Praxe/Stáž

Termín nástupu: 01.10.2019
Požadujeme: základní vzdělání, manuální zručnost, vysoké pracovní nasazení, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost
Náplň práce: stavební činnost, obor Pozemní stavby, tesařské, klempířské a pokrývačské práce
Nabízíme: práci v dynamické a silné společnosti, rozšíření kolektivu profesionálů, vlastní certifikovaný systém zaškolení pracovníků (certifikace tesař, klempíř, pokrývač), zajištěné ubytování, stravenky, vzdělávání
První kontakt: telefonicky v pracovní dny v době 8:00 - 14:00 h. na čísle: 725 675 531 nebo e-mailem na: tereza.kolinkova@hbdelta.cz