Sales Administrative Assistant / Office Manager / Administrativní pracovník

POTEX s. r. o.

Kdo jsme? Společnost, která se zabývá ekologicko charitativním projektem sběru nepotřebného textilu a jeho redistribucí potřebným a k recyklaci. Na trhu fungujeme více, než 11 let. Společnost je partnerem MHMP, MČ a MŽP v oblasti předcházení vzniku odpadu. Jsme srdcaři - malý a téměř rodinný team a těší nás pomáhat charitám, podporovat neziskové projekty a chránit životní prostředí.

Místo práce (okres): Praha, Praha-východ

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr, Brigáda/Praxe/Stáž

Náplň práce:
• správa prodeje včetně zahraničního
• komunikace s klienty
• evidence obchodních případů
• projektové vedení týmu
• příprava firemních dokumentů
• příprava podkladů pro mzdy a podkladů pro účetnictví
• správa pošty, faktur a dokumentů společnosti
• komunikace s úřady a s charitami
• sledování oblasti udržitelnosti, tvorby nových zákonů, odpadové tématiky
• případné marketingové a kreativní ambice vítány

Požadujeme:
• vzdělání SŠ
• praxi v oblasti administrativy a obchodu
• znalost ČJ, AJ nebo NJ (nejlépe oboje), úroveň B1, B2
• práce s PC - mírně nadprůměrný uživatel
• ovládání prvků Office - především Outlook, Excel, Word a PowerPoint - aktivně
• orientace na internetu a v sociálních sítích
• spolehlivost a pečlivost
• odpovědnost
• loajalitu
• pozitivní myšlení a entuziasmus

Nabízíme:
• práci na HPP nebo DPČ
• pracoviště se nachází v Říčanech u Prahy - dobrá dostupnost jak autem, tak i MHD
• pracovní doba cca od 8 - 9,00 hodin - nabízíme mírnou flexibilitu
• odpovídající finanční ohodnocení
• Čeká vás nově zařízená kancelář a kvalitní zázemí, nápoje zdarma
• zařazení vašeho telefonního tarifu do firmy – tedy hradíme
• 1 x za 2 roky můžete mít od nás nový telefon
• možnost občasného home office
• Kids a Dogs friendy v případě potřeby
• v případě dobrých obchodních výsledků odměny

Termín nástupu: Ihned

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost POTEX s. r. o., zabývající se ekologicko-charitativním projektem sběru nepotřebného textilu a jeho redistribucí potřebným a k recyklaci. Na trhu fungují více než 11 let. Společnost je partnerem MHMP, MČ a MŽP v oblasti předcházení vzniku odpadu. Jsou srdcaři - malý a téměř rodinný team, který těší pomáhat charitám, podporovat neziskové projekty a chránit životní prostředí.

Více informací o společnosti naleznete na: www.potex.cz.

Místo práce: Říčany u Prahy - okres Praha-východ

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: lenka.harcubova@potex.cz

Platnost inzerátu končí 26. 9. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.