Nový uchazeč

Marketingový analytik

RAJAPACK, s.r.o.

Jsme mezinárodní společnost s největším zásilkovým obchodem v oblasti obalových materiálů v Evropě. Naším mnohaletým zkušenostem a know-how důvěřuje více než 500.000 zákazníků. Česká pobočka koncernu sleduje jasnou strategii růstu, a proto bychom rádi rozšířili náš tým o nové cílevědomé zaměstnance, kteří se dokáží rychle s naší dynamickou firemní strukturou ztotožnit.

Místo práce (okres): Praha-východ

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Náplň práce:
• stanovení a sledováni obchodních KPI, příprava pravidelných a ad hoc obchodních a marketingových analýz a reportů z interních a externích dat prodeje s důrazem na porozumění logice a interpretaci reportingu
• spolupráce s Managementem na zpracování a analýze dat ze zákaznického trhu
• využívání statistických metod za účelem tvorby modelů segmentace zákazníků
• aplikace získaných dat na podporu obchodních rozhodnutí a strategií
• dokumentace, interpretování a prezentování analytických výsledků, poskytování závěrů a doporučení
• správa UX/UI webu

Požadujeme:
• ukončené studium statistiky nebo ekonomického směru se statistikou jako vedlejším oborem
• nebo minimálně 2 roky zkušeností s prací s daty a reportingem
• dobrá znalost statistických metod nebo zájem o práci s velkým množstvím dat
• analytické myšlení
• pokročilý uživatel v práci s Microsoft Office (zejména Excel a Power BI, Microsoft Dynamics NAV)
• AJ a ČJ na úrovni B2, francouzský jazyk výhodou
• týmový duch a odolnost vůči pracovní zátěži

Nabízíme:
• příjemné pracovní prostředí v aktivním a úspěšném týmu
• atraktivní platební a bonusový model včetně zajímavých příspěvků
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na stravování
• teambuilding akce
• kartu Multisport a Benefit
• zdravé snídaně
• 2 sick days

Termín nástupu: Dle dohody

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta Rajapack s.r.o. - českou pobočku, která spadá pod mezinárodně působící RAJA-Gruppe. Ta je evropskou jedničkou na trhu v B2B zásilkovém obchodě s obalovými materiály. Přes různé prodejní kanály – katalog, telefon, síť externích spolupracovníků a e-shop v roce 2019 výsledek hospodaření této skupiny s 3000 zaměstnanci překročil 730 mil. eur.

Místo práce: Nupaky - okres Praha-východ

Termín nástupu: srpen 2020

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: sseidlova@rajapack.cz nebo na tel. 776 829 744 - Simona Seidlová, Marketing Manager CZ/SK.

Platnost inzerátu končí 27. 8. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.