Nový uchazeč

Pracovník na pomocné práce kolem domu a zahrady - brigáda

JOBSYSTEM s.r.o.

Poskytuje a zprostředkovává inzerci na internetu.

Místo práce (okres): Ostrava

Pracovní vztah: Brigáda/Praxe/Stáž

Náplň práce:
• pomocné práce kolem domu a zahrady
• pracovní doba dohodou - dopoledne, odpoledne, sobota

Požadujeme:
• vhodné pro fyzicky zdatnější a manuálně zručné

Nabízíme:
• brigáda - dlouhodobější spolupráce vítána
• mzda 100 Kč/hodina čistého

Termín nástupu: Ihned

Místo práce: Vřesina u Ostravy - možno zajistit dopravu z Ostravy

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte telefon 608 882 216 - kontakt: Ing. Miroslav Hrbáč.

Platnost inzerátu končí 17. 8. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.